Kabatas kalendāri

Kabatas kalendāru ražošanā pēdējo 10-15 gadu laikair notikusi sava veida „revolūcija”. Vai agrāk mēs varējām iedomāties, ka varēsim nodrukāt kalendāru ar savu attēlu? Šodien – lūdzu, lieciet kaut vai savu kaķi uz kalendāra!

Ne tikai kalendāru izskats ir mainījies pēdējā desmitgadē. Lielas izmaiņas notikušas arī kalendāru pielietojumā – tagad tiem ir komerciālāks nolūks. Kā jau jūs zināt, kalendārus bieži izmanto reklāmas nolūkos un šo funkciju kalendāri veic uz visām desmit ballēm. Reklāmas kalendāru druka – tā ir vesela industrija, tirgus segments ar saviem likumiem.

Kabatas kalendāri — ir pats efektīvākais un lētākais veids kā atgādināt par sevi visa gada garumā un viens no pieprasītākajiem reklāmas materiāliem uz izstādēm gadu mijā – pirms un nedaudz pēc Jaunā gada.

Kabatas kalendārs kā reklāmas suvenīrs — pats lētākais un tai pat laikā ļoti efektīvs veids kā pastāstīt par sevi. Pievilcīgs izskats no vienas puses, funkcionāls saturs no otras, un jūsu neuzbāzīgā reklāma būs kāda cilvēka kabatā visa gada garumā. Ja jūsu reklāmai būs oriģināls, pievilcīgs risinājums, tad šis cilvēks parādīs šo reklāmu pat vairākas reizes dienā – draugiem, radiem, kolēģiem. Kā pierāda prakse, no visiem poligrāfijas produktiem, tieši kabatas kalendārus vislabprātāk ņem izstāžu un salonu apmeklētāji. Kabatas kalendāriņus izmet retāk nekā skrejlapas un bukletus – sliktākajā gadījumā atdos bērniem spēlēties vai kolekcionēt, kas, savukārt, nozīmē, ka nepieciešamības gadījumā tas atkal tiks sameklēts. Kabatas kalendāri piesaista arī kolekcionāru uzmanību. Izdevīgs risinājums ir kabatas kalendāru pievienošana reklāmas sūtījumiem un produktu paraugiem. Izlieciet kabatas kalendārus jūsu birojā uz galdiņa un 9 no 10 apmeklētājiem labprātīgi kļūs par jūsu reklāmas „aģentiem”.

Kabatas kalendārs ir pats ekonomiskākais reklāmas suvenīrs. Kabatas kalendāri līdzinās jūsu firmas vizītkartei. Gada beigās vai gada sākumā kabatas kalendāriņš, ielikts mapē kopā ar reklāmas materiāliem, ir patīkams noderīgs bonusiņš saskarsmē ar klientu. Šāds it kā „sīkums” papildinās un nostiprinās labvēlīgu klientu attieksmi un jūsu potenciālajiem klientiem vienmēr acu priekšā būs jūsu kontaktinformācija.

Kabatas kalendāru formu un izmēru nosaka to izmantošanas mērķis. Šos kalendārus mēs pastāvīgi nēsājam līdzi – kabatā, piezīmju grāmatiņā, makā, grāmatā kā grāmatzīmi. Visu savu kalpošanas laiku – t.i. visa gada garumā, tie ir pakļauti mehaniskai iedarbībai. Ņemot vērā šo aspektu kabatas kalendārus laminē no abām pusēm – tā tie saglabā savu košumu visu gadu un mazāk nolietojas. Kabatas kalendārus drukā gan lietišķiem nolūkiem (kā reklāmas nesējs), gan personīgiem mērķiem (piem. mīļotā cilvēka attēls). Bet lai arī kādi mērķi būtu, ir jaatceras, ka ekonomiski izdevīgas tirāžas ir sākas no 1000 eksemplāriem.Informācija, ko vēlaties izvietot, var būt gan kalendāra priekšpusē, gan aizmugurē blakus kalendāra tīklam. Priekšpusē varat izvietot fotogrāfiju, logotipu, gada skaitli, sloganu utml. Pārsvarā kalendāra vienā pusē izvieto fotogrāfiju, kas raksturo firmas darbību, produkciju, dažreiz izvieto arī logotipu, otrā pusē izvieto kalendāro tīklu un informatīvo bloku – logotipu, adresi, kontaktus un īsu informāciju par firmu. Kalendāra izvietojums var būt vai nu horizontāls, vai vertikāls.

Izmērs 54x86 mm (kā autovadītāja apliecība), noapaļoti stūri. Pilnkrāsu druka no abām pusēm, kartons 300g/m², laminēts no abām pusēm ar caurspīdīgu lamināta plēvi 80 mkm, kas nodrošina augstu blīvumu un stringruma pakāpi, kā arī izturību.

Tirāža1000200030005000
CenasKalendāru izgatavošanas cenas norādītas latos (LVL), ar iekļautu pievienotās vērtības nodokli (PVN 21%).